سازوکار فعالیت بازارهای میادین شهرداری مشهد نیازمند بازنگری است
سازوکار فعالیت بازارهای میادین شهرداری مشهد نیازمند بازنگری است
عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: شهرداری باید در اسرع وقت نسبت به بازنگری سازوکار فعالیت این میادین، ارائه محصولات باکیفیت و نرخ مناسب به شهروندان و ... اقدام نماید.

به گزارش پایگاه خبری معماری و نما،بازارهای میادین شهرداری مشهد؛حمید ضمیری در گفتگویی با اشاره به تذکر خود در جلسه علنی شورای شهر به مدیریت سازمان میادین، اظهارکرد: همانطور که روشن است، هدف از ایجاد و احداث مراکز عرضه مستقیم میوه‌ و تر‌ه‌‎بار در سطح شهر توسط شهرداری، توزیع مناسب و تعدیل قیمت‌ها با حذف واسطه‌ها ارزاق و مایحتاج زندگی مردم بوده است.

وی با تاکید بر اینکه علت شکل‌گیری بازارهای میادین شهرداری مشهد، درآمدزایی و سودآوری جزو اولویت‌ها نبوده، گفت: با این وجود، طی سنوات اخیر، شاهد کاهش کیفیت و افزایش نرخ محصولات عرضه شده در این میادین هستیم.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس افزود: شرایط متاسفانه به نحوی رقم خورده که حتی نرخ محصولات از نرخ واحدهای تک‌فروشی سطح شهر نیز بیشتر است.

ضمیری تصریح کرد: شهرداری باید در اسرع وقت نسبت به بازنگری سازوکار فعالیت این میادین، ارائه محصولات باکیفیت و نرخ مناسب به شهروندان و … اقدام نماید.

بخوانید:  فروش امتیاز طرح ملی مسکن به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان