زیرساخت‌های ورزشی مشهد در اختیار عموم شهروندان
زیرساخت‌های ورزشی مشهد در اختیار عموم شهروندان
یکی از سیاست‌‌های شاخص کمیسیون، در کنار توسعه زیرساختی، این است که ظرفیت‌های ورزشی محلات را در اختیار عموم شهروندان قرار دهیم.

به گزارش پایگاه خبری معماری و نما،زیرساخت‌های ورزشی مشهد؛ سیدحسین علوی‌مقدم در گفتگویی با بیان اینکه یکی از مطالبات همیشگی شهروندان در نشست‌های مردمی و جلسات مختلف، توسعه و بهره‌گیری از زیرساخت‌های ورزشی شهرداری بوده، اظهارکرد: برهمین اساس، به منظور رصد و بررسی آخرین وضعیت سالن‌های ورزشی، بازدیدهای مختلفی را از مناطق ۱۳گانه شهرداری داشتیم.

وی گفت: اواخر سال گذشته بود که بنا به درخواست‌های شهروندان، بازدیدی از سطح منطقه ۷ شهرداری و سالن ورزشی برادران شهید «نامی» داشتیم.

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با بیان اینکه یکی از سیاست‌‌های شاخص کمیسیون، در کنار توسعه زیرساختی، این است که ظرفیت‌های ورزشی محلات را در اختیار عموم قرار دهیم، افزود: سالن ورزشی برادران شهید «نامی» فرصت بسیار خوبی بود که متاسفانه سال‌ها امکان بهره‌برداری عموم از آن فراهم نبود.

علوی‌مقدم تصریح کرد: خوشبختانه با هماهنگی‌های کمیسیون ورزش و جوانان و همراهی فرماندار انقلابی شهرستان مشهد، شورای اجتماعی محله و هماهنگی شهردار منطقه، این ظرفیت ورزشی بسیار خوب، در اختیار عموم شهروندان قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه بخشی از این سالن، بازسازی شده و در سال ۱۴۰۲ نیز اعتبار ۳ میلیارد تومانی برای تجهیز آن درنظر گرفته شده، گفت: تاکید جدی ماست که هیچ ظرفیت ورزشی شهرداری نباید بلااستفاده باشد؛ اگر زیرساختی داریم، باید زیرساخت‌های ورزشی مشهد در اختیار عموم شهروندان قرار گیرد.

بخوانید:  لزوم حضور پررنگ‌ خراسان رضوی در نمایشگاه ایران در تاجیکستان