پهنه‌های ۴گانه؛ پاسخی نو برای ذوق و سلایق مختلف مردم
پهنه‌های ۴گانه؛ پاسخی نو برای ذوق و سلایق مختلف مردم
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: پهنه‌های 4گانه، حرکت بدیعی بوده که موجب شده مخاطب، در هر سنی، براساس ذوق و سلیقه‌ خود، پهنه‌ای را برای گذران اوقات فراغت انتخاب کند.

به گزارش پایگاه خبری معماری و نما،پهنه‌های ۴گانه؛حجت‌الاسلام حسن منصوریان در حاشیه بازدید از پهنه «علم»، اظهارکرد: ایجاد پهنه‌های چهارگانه، رویکرد جدیدی است که سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد مقدس برای نوروز ۱۴۰۲، ویژه مخاطبین گروه‌های سنی خاص، درنظر گرفته است.

وی این اقدام را حرکتی بدیع دانست که موجب شده مخاطب، در هر سنی، براساس ذوق و سلیقه‌ خود، پهنه‌ای را برای گذران اوقات فراغت انتخاب کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: ایجاد پهنه‌های ۴گانه مختلف، اتفاقی بوده که برای اولین بار در کشور شکل گرفته و مدلی است که می‌تواند به تمامی شهرها تسری یابد.

حجت‌الاسلام منصوریان تصریح کرد: اگر بتوانیم تمام امکانات شهری را مخاطب‌محور، تعریف کنیم، سردرگمی مخاطب برای استفاده از ذوق و سلیقه و نیازها، برطرف می‌شود.

وی با بیان اینکه شاخصه‌های رضایتمندی عمومی نشان از عملکرد خوب حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مقدس در استقبال از بهار ۱۴۰۲ دارد که شایسته تقدیر است، گفت: اقدامات باید رو به توسعه باشد و با تمرکز به نقاط ضعف و قوت، در جهت تقویت آنها گام برداریم.

بخوانید:  طرح ساماندهی اجاره خانه چیست؟