شهرها نیازمند نگاه مادرانه و زنانه هستند
شهرها نیازمند نگاه مادرانه و زنانه هستند
اگر در اداره شهرها و مدیریت امور، نگاه زنانه نداشته باشیم و این قشر از جامعه مورد توجه قرار نگیرد، باید میلیاردها تومان صرف مقابله با آسیب‌های اجتماعی مختلف کنیم.

به گزارش پایگاه خبری معماری و نما،نگاه مادرانه؛حجت‌الاسلام حسن منصوریان در مراسم آغاز به کار رسمی باشگاه‌های «ریحانه»، «مهرانه» و «ترنم زندگی»، با بیان اینکه شورای ششم شهر مشهد مقدس از ابتدای فعالیت خود تجدیدنظری نسبت به کارهای فرهنگی نمود، اظهارکرد: در این دوره، بانوان شهر مشهد، نماینده‌ای در راس کمیسیون بانوان و خانواده دارند که به جد پیگیر موضوعات مربوط به این حوزه است.

وی گفت: کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با سیاست‌گذاری‌های خود به دنبال زیست‌پذیرتر کردن شهر برای باتوان است و از این اتفاق بسیار خرسندیم چراکه سال‌ها، این موضوع مورد غفلت قرار گرفته بود.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس تصریح کرد: اگر در اداره شهرها و مدیریت امور، نگاه زنانه نداشته باشیم و این قشر از جامعه مورد توجه قرار نگیرد، باید میلیاردها تومان صرف مقابله با آسیب‌های اجتماعی مختلف کنیم.

حجت‌الاسلام منصوریان گفت: براساس همین اهمیت‌ و موارد یاد شده، شورای ششم بر آن شد تا نگاه و توجه ویژه‌تری نسبت به حوزه بانوان داشته باشد و برای نخستین بار، کمیسیون ویژه بانوان را تشکیل داد.

وی افزود: بهترین شخص برای صیانت از کانون خانواده، «زن» است و براساس همین اهمیت بوده که باشگاه‌های مختلف اجتماعی برای این قشر از جامعه درنظر گرفته‌‎ایم و به دنبال زیست عفیفانه و نشاط مومنانه آنها هستیم.

بخوانید:  ریل‌گذاری مدیریت کلانشهر مشهد به سوی فناوری‌های نوین است