بودجه ۱۴۰۲ شهرداری مشهد حدود ۴۰ هزار میلیارد است
بودجه ۱۴۰۲ شهرداری مشهد حدود ۴۰ هزار میلیارد است
جلسات کمیسیون‌های تخصصی و کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر مشهد مقدس درحال برگزاری بوده و بودجه 33 هزار میلیارد تومانی شهرداری مشهد، درحال بررسی است.

به گزارش پایگاه خبری معماری و نما،بودجه ۱۴۰۲ شهرداری مشهد؛سیدابراهیم علیزاده در گفتگویی با اشاره بودجه سال 1402 شهرداری مشهد مقدس، اظهارکرد: پس از تقدیم لایحه بودجه سال آینده شهرداری به شورای اسلامی شهر، جلسات کمیسیون‌های تخصصی به منظور بررسی آن برگزار شد.

وی گفت: لایحه بودجه سال 1402 در کمیسیون‌های تخصصی مورد پایش قرار گرفته و درحال حاضر، اعضای شورای اسلامی شهر، با برگزاری جلسات کمیسیون تلفیق، به صورت شبانه‌روزی درحال تلاش هستند تا این لایحه را برای ارائه به جلسه علنی شورای شهر، آماده نمایند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، بودجه ۱۴۰۲ شهرداری مشهد را 33 هزار میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: این بودجه نسبت به سال 1401، حدود 10 درصد افزایش داشته است.

علیزاده تصریح کرد: یکی از تاکیدات جدی کمیسیون برنامه و بودجه و کمیسیون تلفیق به شهرداری، اتکاء بیشتر به درآمدهای پایدار شهری بوده و همچنین باید با بهره‌گیری از ظرفیت‌های قانونی، بیش از پیش در جهت کسب درآمد گام بردارند.

وی گفت: برهمین اساس، پیش‌بینی می‌شود بودجه سال 1402 شهرداری مشهد مقدس به 40 هزار میلیارد تومان برسد.

بخوانید:  منطقه توس مشهد با محوریت ساکنان ساماندهی خواهد شد