بهای خدمات اتوبوسرانی و مترو مشهد کاهش پیدا می‌کند
بهای خدمات اتوبوسرانی و مترو مشهد کاهش پیدا می‌کند
رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: بهای خدمات اتوبوسرانی و مترو، پس از تایید فرمانداری، که حدود 2 هفته زمان می‌برد، به 1200 تومان کاهش پیدا می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری معماری و نما،بهای خدمات اتوبوسرانی و مترو مشهد؛ایمان فرهمندی در گفتگویی با اشاره به مصوبه روز گذشته شورای اسلامی شهر مشهد مقدس درخصوص کاهش بهای خدمت شهرداری، که با توجه به تاکید مقام معظم رهبری به «مهار تورم» در نامگذاری سال ۱۴۰۲ در دستورکار شورای شهر قرار گرفت، اظهارکرد: از جمله این کاهش نرخ خدمات می‌توان به بهای بلیت اتوبوس و قطارشهری اشاره داشت.

وی ضمن ابراز خرسندی از اینکه با رای اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، بهای خدمات ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی ذکر شده، از ۱۵۰۰ تومان به ۱۲۰۰ تومان کاهش پیدا کرد، گفت: این مصوبه برای اجرایی شدن باید در هیات تطبیق فرمانداری مشهد تایید شده و سپس برای اجرا به شهرداری ابلاغ می‌شود.

رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد مقدس افزود: برهمین اساس، شهروندان عزیز مشهدی باید توجه داشته باشند که اجرایی شدن مصوبه کاهش بهای خدمات اتوبوسرانی و مترو مشهد، منوط به طی شدن فرآیندهای اداری مرسوم بوده که معمولا حدود دو هفته به طول می‌انجامد.

فرهمندی تصریح کرد: بنابر‌این تا زمان ابلاغ مصوبه جدید، شهروندان برای استفاده از ناوگان اتوبوسرانی و مترو باید بهای مصوب ۱۵۰۰ تومان را پرداخت نمایند.

بخوانید:  محلات ویژه هدف گردشگری مشهد تعریف می‌شوند