بهره‌گیری از ظرفیت کارخانه آسفالت مشهد در حوزه خدمات شهری
بهره‌گیری از ظرفیت کارخانه آسفالت مشهد در حوزه خدمات شهری
بهره‌گیری از ظرفیت کارخانه آسفالت مشهد در حوزه خدمات شهری کارخانه آسفالت مجموعه‌ای پرظرفیت است و از تولیدات این کارخانه برای تامین نیازهای حوزه خدمات شهری باید بهره‌ گرفته شود.

به گزارش پایگاه خبری معماری و نما،کارخانه آسفالت مشهد؛ حسن کریمدادی در حاشیه بازدید رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مقدس از کارخانه آسفالت، اظهارکرد: خوشبختانه طی یک سال گذشته اتفاقات و عملکرد خوبی از سوی کارخانه آسفالت شهرداری شاهد بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه این مجموعه از ظرفیت بالایی برخوردار است، گفت: شرایط به نحوی رقم خورده که این مجموعه مصالح مازاد بر نیاز خود را می‌تواند در اختیار سایر دستگاه‌ها قرار دهد و از محل درآمد حاصل، نسبت به خرید قیر اقدام نمایند.

کریمدادی افزود: یکی از مشکلات پیش روی شهرداری‌‎ها درخصوص تامین قیر، عدم وجود نقدینگی است و با تکیه بر این ظرفیت می‌توان مشکل منابع مالی را برطرف کرد.

رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با بیان اینکه کارخانه آسفالت، مجموعه مستعدی است که با فعال شدن آن خیلی از مشکلات داخل شهر و پروژه‌های شهری را می‌توان مدیریت نمود، تصریح کرد: در این مجموعه شاهد تولید اسفالت، جدول، کانیو و سازه‌های مختلف بتنی هستیم که می‌تواند برای مجموعه درآمدزا باشد.

کریمدادی گفت: ظرفیت‌های موجود این مجموعه را بررسی خواهیم کرد تا از این فرصت برای تامین نیازهای حوزه خدمات شهری بهره بگیریم و خریدها از مجموعه شهرداری صورت گیرد.

بخوانید:  تخفیف عوارض شهرداری؛ فرصتی برای ساخت‌وساز ضابطه‌مند در حاشیه شهر