دو شغله بودن عضو شورای شهر مشهد تکذیب شد
دو شغله بودن عضو شورای شهر مشهد تکذیب شد
حسین حسامی عضو شورای شهر مشهد گفت:با توجه به سرپرستی هسته گزینش از شورای شهر هیچ مبلغی دریافت نمی‌کنم و به صورت پاره وقت فعالیت دارم، از سمت سرپرستی هسته گزینش حقوق دریافت می‌کنم.

به گزارش پایگاه خبری معماری و نما،دو شغله بودن عضو شورای شهر مشهد؛ حسین حسامی، عضو شورای اسلامی شهر مشهد در رابطه با حواشی مطرح شده در فضای مجازی مربوط به داشتن مسئولیت در شهرداری و عضویت در شورا پاسخ داد.  

عضو هیات رییسه شورای شهر مشهد اظهارداشت: از زمان تصدی عضو شورای اسلامی شهر استعفای خود را از سمت مدیریت هسته گزینش به وزارت کشور دادم، اما بنا شد تا ابلاغ مدیر جدید با هماهنگی وزارت کشور به عنوان سرپرست باقی بمانم.

حسامی پرامون دو شغله بودن عضو شورای شهر مشهد بیان کرد:با توجه به سرپرستی هسته گزینش از شورای شهر هیچ مبلغی دریافت نمی‌کنم و به صورت پاره وقت فعالیت دارم، از سمت سرپرستی هسته گزینش حقوق دریافت می‌کنم.

وی در پاسخ به تعارض منافع هم بیان کرد: من به عنوان عضو شورا ناظر شهردار هستم ولی آقای شهردار ناظر هسته گزینش نیست، هیئت مرکزی گزینش وزارت کشور ناظر است و ناظر عالیه هم هیئت عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری است. رأی که من صادر می‌کنم شهردار در آن دخل و تصرفی ندارد.

بخوانید:  شهرهای زیارتی را «حرم شهر» می‌دانیم