نحوه پرداخت وام قرض الحسنه به مهندسان
نحوه پرداخت وام قرض الحسنه به مهندسان
آغاز پرداخت وامهای قرض الحسنه ده تا شصت میلیون تومانی به مهندسان ، مبلغ وام قرض الحسنه به مهندسان برای اعضای فاقد پروانه اشتغال به کار مهندسی ده میلیون تومان است

به گزارش پایگاه خبری معماری و نما،نحوه پرداخت وام قرض الحسنه به مهندسان؛رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران از آغاز پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ده تا شصت میلیون تومانی به مهندسان عضو این سازمان خبر داد.

سید علیرضا میرجعفری، رئیس سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران در مورد جزئیات اعطای وام قرض‌الحسنه به اعضای این سازمان بیان کرد: با توجه به رایزنی ‌های انجام‌شده با مسئولان یک بانک قرض الحسنه مقرر گردید، تسهیلات قرض‌الحسنه ویژه همه مهندسان عضو سازمان در نظر گرفته شود.

میرجعفری ادامه داد: مبلغ این تسهیلات برای اعضای فاقد پروانه اشتغال به کار مهندسی ده میلیون تومان، مهندسان پایه ۳، ۳۰ میلیون تومان، مهندسان پایه ۲، چهل میلیون و مهندسان پایه یک و ارشد مبلغ شصت میلیون تومان به‌ صورت قرض‌الحسنه خواهد بود.

نحوه پرداخت وام قرض الحسنه به مهندسان

وی با تأکید بر اینکه متقاضیان دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه نباید حائز بدهی خاصی از جمله در امور عضویت به سازمان باشند، افزود: اولویت دریافت وام با اعضایی است که تاکنون از این امتیاز استفاده نکرده باشند.

رئیس سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران، در مورد نحوه نام‌نویسی برای دریافت این تسهیلات، عنوان کرد: ثبت‌نام از تاریخ پانزدهم تیر ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد. اعضای این سازمان می‌توانند با مراجعه به سایت نظام مهندسی تهران بخش معاونت توسعه سرمایه مهندسی، صفحه رفاهی نسبت به نام‌نویسی با کد ملی و شماره عضویت اقدام کنند.

بخوانید:  بهترین شهرهای جهان ۲۰۲۱ کدام‌اند؟

میرجعفری در ادامه افزود: پس از تکمیل ثبت‌نام کد رهگیری برای اعضای سازمان ارسال خواهد شد. هم‌ چنین پیامکی از جانب سازمان برای معرفی آنها به بانک همراه با دفترچه راهنمای مراحل اخذ وام پیامک می ‌شود. مهندسان توجه داشته باشند نسبت به حفظ و نگه‌داری از کد رهگیری ثبت‌نام کوشا باشند.


وی اظهار داشت: تسهیلات قرض‌الحسنه در نظر گرفته شده حداقل اقدام و وظیفه ما در قبال جامعه مهندسی است. امید که این اقدام گام کوچکی برای کمک به معیشت اعضای نظام مهندسی در شرایط دشوار این روزهای اقتصاد ایران و گرفتاری‌ های ناشی از کرونا باشد.

 آغاز پرداخت وامهای قرض الحسنه ده تا شصت میلیون تومانی به مهندسان ، مبلغ پرداخت وام قرض الحسنه به مهندسان برای اعضای فاقد پروانه اشتغال به کار مهندسی ده میلیون تومان است

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر