دریافت آنلاین مفاصاحساب نوسازی در تهران اجرایی شد.
دریافت آنلاین مفاصاحساب نوسازی در تهران اجرایی شد.
مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران از برخط شدن درخواست و دریافت آنلاین مفاصاحساب نوسازی در شهرداری تهران خبر داد و تاکید کرد: از این پس تمام فرایندهای مربوط به این مفاصاحساب کاملا به صورت اینترنتی و در سامانه تهران من انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری معماری و نما،دریافت آنلاین مفاصاحساب نوسازی، محمد فرجود گفت: شهروندان می‌توانند با ثبت مشخصات ملک خود در قسمت «املاک من» در سامانه «تهران من» به نشانی my.tehran.ir فرایند استعلام تا دریافت مفاصاحساب را به صورت کاملا غیرحضوری انجام دهند.

فرجود در ادامه با اشاره به اهمیت توسعه خدمات غیرحضوری شهری به ویژه برای پیشگیری از خطر ابتلای شهروندان و کارمندان شهرداری به کرونا افزود: با اینترنتی شدن این فرایند کارمندان شهرداری می‌توانند به صورت دورکار هم درخواست‌های مفاصاحساب را بررسی و شهروندان بدون نیاز به خارج شدن از منزل، مفاصا را دریافت کنند.

دریافت آنلاین مفاصاحساب نوسازی در تهران اجرایی شد.

نحوه دریافت آنلاین مفاصاحساب نوسازی

مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران اضافه کرد: پس از ثبت درخواست، فرایند بررسی درخواست در شهرداری آغاز می‌شود که هم به وسیله پیامک و هم از طریق فرم پیگیری مفاصاحساب در تهران من، شهروندان در جریان روند پیشرفت امور آن نیز قرار می‌گیرند. نهایتا پس از طی مراحل و تاییدیه لازم، مفاصاحساب به صورت یک فایل با فرمت PDF در اختیار شهروند قرار خواهد گرفت که اصالت آن نیز به کمک بارکد دوبعدی مندرج در فرم نهایی قابل سنجش است.

بخوانید:  ثبت بیش از ۲۰۰۰ پرونده افزایش طبقه در تهران
  • منبع خبر : شهرداری تهران