نخستین جشنواره ملی کودک و مقررات ملی ساختمان
نخستین جشنواره ملی کودک و مقررات ملی ساختمان
بعد از برگزاری موفق جشنواره استانی کودک و مقررات ملی ساختمان با عنوان شهر دوستدار کودک در سال 1396، نخستین جشنواره ملي کودک و مقررات ملی ساختمان به مناسبت فرارسیدن پنجم اسفندماه زادرور حکیم خواجه نصیرالدین طوسی و روز بزرگداشت مهندسی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری معماری و نما، نخستین جشنواره ملی کودک و مقررات ملی ساختمان توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با هدف استفاده از ظرفیت مهم نظرات کودکان به عنوان نسل آینده در تشخیص نیازمندی‌های آنان در شهری که زندگی می‌کنند، برگزار می‌شود.

همچنین برای اولین بار در بین سازمان های نظام مهندسی ساختمان در کشور و به عنوان یک اقدام علمی خلاق، آثار رسیده به این جشنواره در دسترس محققان قرار خواهد گرفت تا با کار پژوهشی بتوانند نیازسنجی علمی و دقیقی برای این نسل انجام دهند. نتایج تحقیق نیز به صورت مقالات علمی منتشر خواهد شد.

محورهای نخستین جشنواره ملی کودک و مقررات ملی ساختمان

این جشنواره در پنج محور: محله من با فضاهای خوب و بد، از حیاط مدرسه من به محله من، مدرسه من (مدرسه و زمین های بازی سبز)، فضای ملاقات من با دوستانم و بازی با آنها در شهر من، فعالیت و دسترسی مستقل من در شهر و محله‌ام برگزار می‌شود.

کودکان و نوجوانان (سنین ۶ تا ۱۲ سال) برای شرکت در جشنواره می‌بایست آثار خود را در قالب یک فیلم کوتاه حداکثر سه دقیقه‌ای با موضوع یکی از محورهای جشنواره، حداکثر تا سی‌ام بهمن‌ماه، همراه با فرم شرکت، به نشانی دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

بخوانید:  نوزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان گلستان آغاز به کار کرد

داوری آثار رسیده یکم و دوم اسفند ماه ۱۳۹۹ خواهد بود و اسامی برگزیدگان همزمان با پنجم اسفند ماه روز مهندسی اعلام می‌شود.

جوایزنفرات اول تا پنجم به ترتیب دوازده میلیون ریال، ده میلیون ریال، هفت میلیون ریال، پنج و چهار میلیون ریال می باشد.

علاقمندان می‌توانند آثار خود را به نشانی: گلستان، گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۳۶، سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان، کدپستی ۴۹۱۶۷۶۶۹۴۵ ، طبقه دوم ( دبیر خانه جشنواره) واحد روابط عمومی یا به شماره ۰۹۱۱۵۳۸۱۰۰۶ در تلگرام یا واتس‌آپ ارسال کنند

خاطر نشان می گردد، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان حق هرگونه استفاده از آثار ارسالی به نخستین جشنواره ملی کودک و مقررات ملی ساختمان را برای خود محفوظ می دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۲۳۵۲۸۰۰ داخلی ۲۱۰ «واحد روابط عمومی- دبیرخانه جشنواره » تماس حاصل فرمایید.

نخستین جشنواره ملی کودک و مقررات ملی ساختمان به همت سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان برگزار می‌شود.
  • منبع خبر : پایگاه نظام مهندسی گلستان